دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی به نام سی

دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی به نام سی

سرگذشت-مرتضی-پاشایی

کتاب سی سرگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی

The book is the story of Morteza Pashaei

نویسنده : شهناز محلوجیان

شهناز محلوجیان(۱۳۴۰- )، نویسنده است.

مرتضی پاشایی (۱۳۶۳-۱۳۹۳)، خواننده پاپ است که در ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه‌هایش در اینترنت به شهرت رسید.

او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در ۱۳۹۱ منتشر کرد. آلبوم‌های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگر او هستند که تا پیش از درگذشتش به‌صورت رسمی منتشر نشده ‌بود و آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان ۹۴ به طور رسمی منتشر شد.

ناشر در مقدمه «سی: سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» می‌نویسد:« مسلم است غم و درد پرواز معصومانه‌ مرتضیِ عزیز هیچگاه از دل خانواده و تمام کسانی که عاشقانه دوستش داشتند و دارند، بیرون نخواهد رفت… .

هدف از انتشار این اثر اسطوره سازی نبوده و نیست، اسطوره بودن را نه ما، نه نویسنده و نه هیچ‌کس دیگری تعیین نمی‌کند. اسطوره به ذات خود، اسطوره است چه ما تأییدش کنیم و چه تکذیب.

هدف خانواده، نویسنده و ناشر این اثر به تصویر کشیدن زندگی جوانی است بی ادعا که با وجود بیماری سخت و درد و عذاب فراوان ناشی از آن به جای کنج عزلت گزیدن و خاموشی ابدی، کمر به مبارزه با بیماری بست و تا آخرین نفس امیدوار به زندگی، مردانه ایستاد و جنگید. ایستاد تا ابد در یادها بماند و ابدی شود.

مرتضی پاشایی را خواهید خواند که هیچ‌گاه به آن پرداخته نشده. ناگفته‌‎هایی از تولد، جوانه زدن، عشق، به اوج رسیدن، از جوانی که از مرتضی آموخت چگونه می‌توان به سرطان خندید و از آن لذت برد… ».

* ۵۰درصد از مبلغ فروش این کتاب از سوی نویسنده صرف امور خیریه می‌شود.

لینک خرید کتاب سی سرگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی

دانلــــــــود

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *